O nás

 
 

Vážení obchodní přátelé

dovolte, abychom Vás touto cestou seznámili se základní nabídkou námi poskytovaných služeb na území České a Slovenské republiky.

Zabýváme se prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletovacích vozíků. prodejem nových vozíků značky Mitsubishi. Zajišťujeme servis a pronájem VZV po celém území ČR. Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis manipulační techniky Mitsubishi mobilními dílnami s dobou příjezdu do 24 hodin od nahlášení požadavku.

piktogram Odbornost

Odbornost

Více jak 5 let na trhu a nespočet zkušeností

piktogram Rychlost

Rychlost

Servis do 24 hodin od nahlášení požadavku

piktogram Kvalita

Kvalita

Již 5 let jsme držiteli ocenění spolehlivá firma

Generální opravy a větší servisní činnosti, které nelze realizovat u zákazníka poté firma provádí dílensky. Vzhledem k dlouholeté zkušenosti našich servisních techniků Vám můžeme nabídnout servis i jiných značek manipulační techniky, protože naši dodavatelé náhradních dílů pocházejí z celé Evropy. V současné době využívají našich služeb majitelé manipulační techniky Mitsubishi, Linde, Caterpillar, Komatsu, Hyundai, Yale, Desta, Balkancar, Combilift, Helli, Jungheinrich, Hyster, Still, HC forklift, TCM, OM a další. Při sepsání servisní smlouvy lze dohodnout individuální podmínky servisu, přímo šité na míru zákazníkovi.
Veškeré možnosti dodávek, pronájmů, oprav a dalších požadavků můžete probrat s našimi obchodními poradci, kteří Vás rádi navštíví a najdou s Vámi společné řešení Vašich požadavků.

Team G&P SERVIS MORAVA s.r.o 

Sídlo společnosti

Palackého 1131/107
Ostrava-Přívoz
702 00

Zobrazit v Google Mapy

Zjistit více