Novinky

Nabídka práce - skladník náhradních dílů - Ostrava

7-2-2024

Pracovní poměr:

hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva na dobu neurčitou)

Místo pracoviště:

pobočka Ostrava

Co bude Vaším úkolem:

- příjem, naskladnění náhradních dílu a pečlivá kontrola s přijatou fakturací
- výdej náhradních dílu a s ním spojená administrativa
- vykládka a nakládka materiálu a zboží
- komunikace a spolupráce se servisními techniky a účetním oddělením
- řešení reklamací
- organizace a úklid skladových prostor
- provádění inventury

Co od Vás budeme požadovat:

- znalost práce na PC, znalost účetního programu POHODA výhodou
- zkušenosti s prací na obdobné pozici či v daném odvětví manipulační techniky
- manuální zručnost, ochota spolupracovat s kolegy, pozitivní myšlení, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B
- průkaz obsluhy motorových vozíku výhodou

Co Vám jsme schopni nabídnout:

- dobré platové ohodnocení
- hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
- ranní směny
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí

Nástup možný od 1. 7. 2024 na pobočce Ostrava, která by se měla koncem roku 2024 stěhovat do nově postavené haly v Paskově.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: przybyla@gpservis.cz.

Těším se na setkání s Vámi

Martin Przybyla

Předchozí novinka Zpět na novinky

Sídlo společnosti

Palackého 1131/107
Ostrava-Přívoz
702 00

Zobrazit v Google Mapy

Zjistit více