O nás

 
 

Vážení obchodní přátelé

dovolte, abychom Vás touto cestou seznámili se základní nabídkou námi poskytovaných služeb na území České a Slovenské republiky.

Zabýváme se prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletovacích vozíků. prodejem nových vozíků značky Mitsubishi. Zajišťujeme servis a pronájem VZV po celém území ČR. Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis manipulační techniky Mitsubishi mobilními dílnami s dobou příjezdu do 24 hodin od nahlášení požadavku.

piktogram Odbornost

Odbornost

Více jak 10 let na trhu a nespočet zkušeností

piktogram Rychlost

Rychlost

Servis do 24 hodin od nahlášení požadavku

piktogram Kvalita

Kvalita

Již 10 let jsme držiteli ocenění spolehlivá firma

GP SERVIS je oficiální partner značky ULMA Inoxtruck


Generální opravy a větší servisní činnosti, které nelze realizovat u zákazníka poté firma provádí dílensky. Vzhledem k dlouholeté zkušenosti našich servisních techniků Vám můžeme nabídnout servis i jiných značek manipulační techniky, protože naši dodavatelé náhradních dílů pocházejí z celé Evropy. V současné době využívají našich služeb majitelé manipulační techniky Mitsubishi, Linde, Caterpillar, Komatsu, Hyundai, Yale, Desta, Balkancar, Combilift, Helli, Jungheinrich, Hyster, Still, HC forklift, TCM, OM a další. Při sepsání servisní smlouvy lze dohodnout individuální podmínky servisu, přímo šité na míru zákazníkovi.
Veškeré možnosti dodávek, pronájmů, oprav a dalších požadavků můžete probrat s našimi obchodními poradci, kteří Vás rádi navštíví a najdou s Vámi společné řešení Vašich požadavků.

Team G&P SERVIS MORAVA s.r.o 

Sídlo společnosti

Palackého 1131/107
Ostrava-Přívoz
702 00

Zobrazit v Google Mapy

Zjistit více